درباره ما2020-01-28T19:41:00-01:00

اکسس کنترل کارابان

ارائه دهنده مدرن ترین سیستم های کنترل تردد و انجام دهنده پروژه های تخصصی ایمن سازی اماکن

سالها تجربه

مجموعه کارابان با تکیه بر امکانات سخت افزاری تخصصی و مهارت های کارشناسان خود، سالهاست اقدام به انجام پروژه های تخصصی امنیتی می نماید. ایمن سازی اتاق های سرور، بانک ها، آزمایشگاه ها، استخرها و باشگاه های ورزشی، برج های مسکونی، کارخانه ها و کارگاه ها، معادن، شرکت ها و ادارات دولتی، آسانسورهای ویژه و بسیاری موارد دیگر از این دست می باشند. این پروژه ها از مشاوره و بررسی محیط پروژه آغاز شده و پس از طراحی و پیشنهاد راهکار، نصب و راه اندازی صورت می پذیرد.

در تمامی این سالها، همواره کارشناسان ما پس از استقرار تجهیزات نیز همراهی خود را با مشتریان قطع ننموده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش گسترده ای را برایشان انجام می دهند.

واحد سخت افزار و تعمیرات کارابان نیز با استفاده از مدرن ترین تجهیزات در کنار واحد توسعه نرم افزاری این شرکت، خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه می دهند.

تماس با ما!
هیأت مدیره کاراپرداز
هیأت مدیره ای جوان و با تجربه ای ارزنده، متشکل از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه های کشور، مدیریت شرکت مهندسی کاراپرداز را عهده دار می باشند.
واحد قرارداد ها و فروش
تیمی حرفه ای متشکل از متخصصان بازاریابی و فروش، تمامی مراحل مشتریان از آغاز آشنایی تا جلب رضایتشان از محصول، همراهشان خواهند بود.
مهندسین و تکنیسین ها
تیمی متخصص در زمینه های امنیت، الکترونیک و مکانیک در کنار تکنیسین های کاربلد و با تجربه،نصب و راه اندازی محصولات را عهده دار می باشند.
پشتیبانی فنی محصولات
پرسنل واحد پشتیبانی، متشکل از مهندسانی مسلط بر تمامی محصولات و آماده پاسخگویی، مشاوره و پشتیبانی، در خدمت مشتریان گرامی می باشند.

خدمات

تمامی محصولات کارابان با گارانتی به مدت یک سال و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال ارائه می گردند.

  • بررسی و کارشناسی محل نصب و استقرار

  • طراحی و ارائه بهترین راهکار جهت ایجاد بهترین شرایط امنیتی و کنترلی برای مشتری

  • ارائه محصولات مورد نیاز و تجهیزات جانبی پس از تست و کنترل تخصصی محصولات

  • نصب و استقرار تجهیزات در محل مورد نظر مشتری و آموزش کامل عملکرد

  • راه اندازی نرم افزارهای مورد نیاز و آموزش کامل به مشتری

  • ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی و اینترنتی و در صورت لزوم حضوری

02141378

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از پروژه های اکسس کنترل و کنترل تردد کارابان

در اینجا نمونه های از پروژه های انجام شده در زمینه سیستمهای اکسس کنترل و کنترل دسترسی توسط تیم کارابان را مشاهده می نمایید. همچنین می توانید از پخش پروژه ها اطلاعات بیشتری را در مورد خدمات نصب و راه اندازی محصولات کنترل تردد کارابان به دست آورید.

مشاهده بیشتر!